Fotballstyret 2019

Her kan du se hvem som er med i fotballstyret

 

Sten Pedersen, Leder fotballgruppa og medlem RIL Hovedstyre
Tlf: 400 11 313
Epost: stenpedersen66@gmail.com 

 

Nina Håland, styremedlem 
Tlf: 975 91 991
Epost: nina@ninanet.no 

 

Hanne Alvestad, styremedlem
Tlf: 975 24 326
E-post: hannealv@googlemail.com 
 

Materialfovalter
Linda Drange, styremedlem
Tlf: 996 40 671
E-post til materialforvalter: rilmaterialforvalter@gmail.com 
E-post: drangew@hotmail.com

 

Sijamek Nuri, styremedlem 
Tlf: 918 73 603
E-post: sijamek.m.nuri@uia.no 

 

Sven Erik Pedersen 
Tlf: 40121212 
sven.erik.pedersen@hotmail.com  


Roy Gundersen
Tlf 41669000
roy.gundersen@mosvold.no 

 

Mona-Linn Brackenridge 

Leder for barnefotballen

Ansvarlig for alle klubbens lag fra 7-12 år  

Tlf: 909 94 987  

Epost: mona.brackenridge@icloud.com

 

Øystein Konradsen

Daglig leder i klubben  

Møter i styremøtene

Tlf: 414 12 151

Epost: oystein@randesundil.no