Håndballstyret

Verv Navn E-post Tlf
Leder Håvard Nordvang

Havard.nordvang@kruse-smith.no

901 14 484
Nestleder Jostein Devold

Jostein.devold@marnainvest.no

908 80 049
Økonomiansvarlig Jostein Devold Jostein.devold@marnainvest.no 908 80 049
Juniorleder 12-15 Robert Berget r.berget@outlook.com  901 74 374
Juniorleder 7-11 Mona Tviberg Hille mona.hille@outlook.com  928 45 819
Leder foreldregruppe Charlotte Strømme charlotte.stromme@tegloggranitt.no  992 10 311
Leder foreldregruppe Marie W. Haugen mariewennberg_8@hotmail.com  915 63 699
Seniorleder Herre Øystein Glad

Oystein.glad@gmail.com  

950 63 538
Seniorleder Dame Alf-Helge Holtskog

alf@fundamentet.no

918 77 552
Dommer-kontakt Janne Kjær janne.kjaer@certego.no   414 48 460
Material-forvalter Charlotte Strømme charlotte.stromme@tegloggranitt.no  992 10 311
Material-forvalter Marie W. Haugen mariewennberg_8@hotmail.com  915 63 699

 

Fra administrasjonen møter Leder Randesund IL Håndball Mona Nordvik. Hun kan kontaktes på tlf 47313601 eller pr e-post mona@randesundil.no 

Håndballgruppa har også egen e-post handball@randesundil.no